بیمه عمر نوین

بیمه عمر نوین novin life insurance new

بیمه عمر نوین novin life insurance new

بیمه عمر نوین

 بیمه عمر و پس انداز نوین :

در اینگونه بیمه‌ نامه ها هدف تأمین افراد خانواده بعد از فوت و تأمین پس‌انداز شخص بیمه شده می باشد كه علاوه بر تأمین خطر فوت جنبه ی پس‌اندازی نیز دارد. در كلیه این بیمه نامه‌ها، بیمه گذار باید ابتدا مبلغ سرمایه‌ای كه می‌خواهد در قبال آن بیمه گردد و همچنین استفاده كنندگان از سرمایه بیمه در صورت فوت یا حیات بیمه شده را مشخص نماید.

تمامی بیمه‌های پس‌اندازی ( بیمه عمر و پس انداز نوین ) دارای مزایای زیر می باشد:
- در بیمه عمر نوین سن شخص بیمه شده باضافه مدت بیمه نباید از 75 سال تجاوز نماید.
- هر یك از انواع بیمه‌های عمر پس اندازی را نیز می توان در قالب قراردادهای گروهی منعقد و اجرا نمود.
- برای تمامی بیمه‌ها 85% مشاركت در منافع شركت تعلق می گیرد.
- حق بیمه تمام این بیمه‌ها را می‌توان بصورت یكجا پرداخت نمود كه در برابر كل حق بیمه‌های سالانه بسیار نازل خواهد بود.
- سرمایه این بیمه جزء ماترك نبوده و از مالیات بر درآمد و مالیات بر ارث معاف می‌باشد.
- در صورت قطع پرداخت حق بیمه از طرف بیمه گذار، قبل از 6 ماه از تاریخ شروع بیمه، بیمه‌نامه مشمول شرایط ابطال شده و بیمه گر هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.
- چنانچه پرداخت حق بیمه عمر نوین بیش از یكماه از سررسید مقرر به تاخیر افتاده باشد و بیمه شده فوت شود فقط بخش پس‌اندازی و منافع آن تا زمان فوت در پایان مدت بیمه عمر و پس انداز نوین به استفاده كننده تعلق خواهد گرفت.
- در صورتیكه سرمایه اصلی مورد درخواست بیش از یكصد میلیون ریال (000/000/100 ریال) باشد، صدور بیمه‌نامه منوط به انجام معاینات پزشكی از بیمه شده و تایید پزشك مشاور بیمه نوین است (هزینه معاینات پزشكی در صورت صدور بیمه نامه به عهده بیمه نوین و در صورت انصراف بیمه گذار به عهده وی خواهد بود).
- بیمه گذار می‌تواند سرمایه اصلی بیمه‌نامه را حداكثر تا مبلغ پانصد میلیون ریال (000/000/500 ریال) انتخاب نماید. در اینصورت حق بیمه‌های جداول این دسته از این بیمه‌نامه‌ها به نسبت سرمایه انتخابی افزایش می‌یابد.

 

بيمه‌­­نامه عمر و پس‌­انداز آتيه فرزندان

والدین و سرپرستان محترم:

شركت بیمه نوین برای تامین هزینه تحصیلات، جهیزیه و ازدواج فرزندان شما و رفع نگرانی در مورد آینده آن­ها، بیمه­‌ عمر فرزندان "آتیه فرزندان" را با شرایط و مزیت­‌های عالی ارائه نموده است كه با تهیه آن می­‌توانید عزیزان دلبندتان را از آغاز تولد تا 18 سالگی زیر پوشش انواع خدمات بیمه عمر و پس ­انداز نوین قرار دهید.

بیمه­ عمر و پس­‌ا‌نداز آتیه فرزندان نوین در دو طرح با شرایط متفاوت برای فرزندان زیر 4 سال و از 4 تا 18 سال تهیه شده است.
طرح اول: برای فرزندان زیر 4 سال
در طرح اول، با پرداخت 200 هزار ریا ل در ماه (با رشد سالانه 10 درصد) برای فرزندان زیر 4 سالتان، می­‌توانید پس از پایان 15 سال، اندوخته بیمه عمر نوین را كه بالغ بر حدود 200 میلیون خواهد شد، دریافت كرده، آن را صرف تامین هزینه تحصیلات، هزینه خرید جهیزیه، هزینه ازدواج فرزندان و موارد مشابه نمایید.

اندوخته قابل دریافت این طرح پس از 20، 25 و 30 سال به ترتیب حدود 500 میلیون ریال، 1 میلیارد و 60 میلیون و 2 میلیارد و 500 میلیون ریال خواهد بود.

طرح دوم: برای فرزندان 4 تا 18 سال
طرح دوم بیمه عمر نوین آتیه فرزندان بیمه نوین شامل فرزندان 4 تا 18 سال است كه شما والدین محترم با پرداخت 250 هزار ریا ل در ماه (با رشد سالانه 10 درصد) می­‌توانید در پایان 15 سال، مبلغی حدود 250 میلیون ریال را برای تامین هزینه­‌های مختلف فرزندان خود دریافت دارید.

اندوخته قابل دریافت طرح دوم پس از 20، 25 و 30 سال به ترتیب حدود 600 میلیون ریال، 1 میلیارد و 300 میلیون ریال و 3 میلیارد ریال خواهد بود.

پوشش­‌های اضافی بیمه عمر نوین :
همچنین می­‌توانید با پرداخت حق بیمه اضافی ماهانه 5.500 ریال، از پوشش­‌های اضافی بیمه­‌نامه عمر و پس­‌انداز "آتیه فرزندان" كه شامل پرداخت هزینه پزشكی بر اثر حادثه، نقص عضو كلی بیمه ­شده و سایر موارد است، بهره­مند شوید. افزون بر این، پرداخت سرمایه بیمه عمر به اضافه مبلغ اندوخته (درصورت فوت بیمه ­شده) از تعهدات این بیمه‌نامه است.

توصیه :
والدین محترم در انتخاب مدت بیمه از 5 تا 30 سال مختارند، ولی توصیه می­‌شود مدت بیمه به گونه­‌ای انتخاب شود كه در پایان آن، بیمه­شده به سن قانونی رسیده باشد.