بیمه عمر Reviewed by بیمه عمر on بیمه عمر بیمه عمر 5.0

بيمه عمرورود ثبت

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *

عضویت در خبرنامه

بیمه عمر Life Insurance

بازنشستگی و مستمری برای فرزندان

بیمه عمر life insurance

 

آیا می دانید بیمه عمر ,عاشقانه ترین نامه و سندی است که برای خود و عزیزانتان ثبت و صادر میکنید

 مزایای بیمه عمر برای فرزندان دختر ---->  تامین جهیزیه,حقوق مستمری,تامین هزینه تحصیل و..

مزایای بیمه عمر برای فرزندان پسر ---->  حقوق بازنشستگی,سرمایه کار,هزینه تحصیل,گرفتن وام

مزایای بیمه عمر برای نوزادان ---->  حقوق بازنشستگی از سن 20 یا 30 سالگی به بعد,هزینه تحصیل..

بازنشستگی زنان خانه دار

بهترین حس آرامش و خوشبختی برای زنان خانه دار زمانی است که مطمئن شوند میتوانند بطور مستقل بر روی پاهای خود بایستند و بدون نیاز به دیگران بتوانند هزینه های خود را تامین نمایند. بیمه عمر و سرمایه گذاری بهترین گزینه ی انتخابی شماست.

اگر نسبت به آینده مالی خود, همسر و فرزندانتان نگران هستید و سرمایه ای برای آنها در دست ندارید !!

کارشناسان ما با صبر و حوصله ای زیاد و کاملا رایگان مشاور شمایند... همین حالا تماس بگیرید و آینده خود و عزیزانتان را متحول سازید.

از قسمت منوی ( استعلام بیمه عمر شما رایگان ) در بالای همین سایت کلیک کرده و فرم را ارسال نمایید Do It Now !!

بیمه عمر و تامین اجتماعی

در بیمه تامین اجتماعی شما باید!! مبلغی بین 100 تا 150 هزار تومان در ماه اجبارا" پرداخت نمایید و باید!! به مدت 30 سال حق بیمه را بدهید تا سرانجام بازنشسته شوید.

در بیمه عمر شما هر مبلغی !! را که تمایل دارید هر ماه می پردازید ( از ماهیانه 30 هزار تومان ) و مدت زمان بازنشستگی را شما تعیین می کنید که بعد از 15 یا 20 یا 30  بازنشسته شوید.

در صورت فوت فرد بیمه شده تامین اجتماعی کمتر از 5 میلیون تومان به خانواده میپردازد , در بیمه عمر تاسقف 400 میلیون تومان به خانواده پرداخت می شود.

بعد از پایان قرارداد بیمه تامین اجتماعی اصل و سود پولی را که در طول 30 سال پرداخت کرده اید را به شما نمی دهد, اما در بیمه عمر اصل و سود 30 ساله شما یکجا به شما بازگردانده میشود ( مبلغی بین 2 تا 3 میلیارد تومان !!! ). و اینکه حتی فرزند و نوزاد شما نیز می توانند از حالا بیمه شوند.

ضمنا در بیمه عمر پوشش های بیمه ای نیز دارید , مانند بیماریهای خاص, هزینه پزشکی,نقص عضو, از کارافتادگی و ... که یک نمونه استعلام بیمه عمر را می توانید مشاهده نمایید

یک نمونه از بیمه عمر

 

در نمونه استعلام بیمه عمر و سرمایه گذاری در شکل پایین فردی 30 ساله با پرداخت ماهیانه 100 هزار تومان و با افزایش 10% افزایش حق بیمه پرداختی در هر سال بعد از 30 سال بازنشسته شده و مبلغی معادل 2 الی 2.5 میلیارد تومان ( نسبت به سن و پوشش های بیمه ای ) بدست می آورد.

پیش بینی مستمری ماهیانه بر اساس حداقل سود 18% برابر با 32 میلیون تومان در ماه حقوق بازنشستگی میباشد.

این فرد تا سقف 400 میلیون تومان پوشش فوت ,200 میلیون نقص عضو, 20 میلیون تومان هزینه پزشکی در هر سال, 25 میلیون تومان بیماریهای خاص, از کارافتادگی و گرفتن وام بدون ضامن و ..... می باشد.

جهت آگاهی از نمونه استعلام بیمه عمر خودتان فقط کافیست با کلیک بر روی منوی ( استعلام بیمه عمر شما رایگان ) در بالای صفحه مشخصات را برایمان ارسال نمایید.

جدول استعلام بیمه عمر Table Inquiry Life Insurance با کلیک بر روی تصویر, استعلام بیمه عمر را ببینید.شما میتوانید چند نمونه ی دیگر از جدول بیمه عمر را از لینک های زیر دانلود و مشاهده نمایید